Požadovaný text nenalezen. Beroun - Středočeský kraj - Domy pro seniory - Domovy seniorů

Beroun - Středočeský kraj

Pod Studánkou 1884, 266 01  Beroun

V našem domově poskytujeme pobytové sociální služby seniorům. Nabízíme také odlehčovací službu, sociálně terapeutické, vzdělávací a aktivizační činnosti i zprostředkování kontaktu se sociálním prostředím. 

Detail

Pražská 932/48a, 268 01  Hořovice

V domově po seniory se snažíme o vytvoření hodnotné alternativy domova. Nabízíme sociální, pečovatelskou i odlehčovací službu. 

Detail

Wagnerovo nám. 1541, 266 01  Beroun

Domov pro seniory Na Verandě v Berouně poskytuje nepřetržitou péči všem, kteří z důvodů zdravotního stavu nebo věku potřebují stálou dopomoc. Naše služby jsou zajišťovány týmem profesionálních pracovníků a zdravotních sester. Cílem našeho Domova je vytvářet příjemné prostředí pro důstojný život a klidné stáří.

Detail

Na Parkáně 111, 266 01  Beroun

V domově pro seniory nabízíme pečovatelskou službu. Poskytujeme pomoc při běžných činnostech, osobní hygieně, zajištění chodu domácnosti a zprostředkováváme také kontakt se společenským prostředím.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x