Praha západ - Středočeský kraj

Ke Školce 1070/3, 252 19  Rudná

Poskytujeme stravovací a ubytovací služby, sociální péči a nabízíme také volnočasové aktivity. Péči obstaráváme nepřetržitě 24 hodin denně. V domově pro seniory poskytujeme také zdravotní péči, běžnou každodenní péči i ošetřovatelskou péči.

Detail

Kytín 2, 252 10  Mníšek pod Brdy

V domově pro seniory poskytujeme stálou pobytovou sociální službu. Nabízíme také zdravotní péči. Zajišťujeme také odlehčovací, aktivizační i doplňkové služby.

Detail

Skalecké náměstí 500, 252 10  Mníšek pod Brdy

Provozujeme domov pro seniory, kde dbáme na individuální potřeby našich klientů. Poskytujeme sociální služby, zaměřené na podporu samostatnosti a soběstačnosti seniorů po co nejdelší dobu.

Detail

Chvojínská 108, 254 01  Jílové u Prahy

Poskytujeme sociální a pečovatelské služby seniorům. Nabízíme ubytovací a stravovací služby, zdravotnickou i ošetřovatelskou péči a sociální poradenství. Podporujeme aktivizaci a seberealizaci našich klientů.

Detail

Nádražní 1640, 252 63  Roztoky

V domově s pečovatelskou službou se specializujeme na péči o klienty s Alzheimerovou chorobou. Nabízíme ubytovací a terapeutické služby i ošetřovatelskou péči o seniory. Provozujeme také denní stacionář.

Detail

Kytín 35, 252 10  Mníšek pod Brdy

Soukromé zařízení.

V našem domově pro seniory Marie poskytujeme kromě ubytovacích a stravovacích služeb také komplexní sociální, rehabilitační a ošetřovatelskou péči 24 hodin denně. Zaměřujeme se na klienty s onemocněním demence. Spolupracujeme s lékaři i psychiatrem a jsme našim klientům schopni zajistit i spirituální a psychoterapeutickou péči. Nabízíme také doplňkové služby jako pedikúra nebo kadeřnictví.

Detail

Nad Hrádkem 216, 252 26  Kosoř

Soukromé zařízení.

V našem domově pro seniory poskytujeme ubytovací a stravovací služby důchodcům. Nabízíme také rehabilitační, zdravotní a ošetřovatelskou péči i doplňkové služby jako praní prádla, pomoc s osobní hygienou, pedikúru, manikúru i kadeřnické služby. 

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x