Praha východ - Středočeský kraj

M. Pujmanové 2045/2, 251 01  Říčany

V domově pro seniory Pod Kavčí Skálou umožňujeme klientům prožít klidné a důstojné stáří. Kromě základních činností a pomoci při běžných úkonech nabízíme také zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, sociálně terapeutické a aktivizační činnosti i pomoc při uplatňování práv našich klientů.

Detail

nám. Svobody 1475, 250 82  Úvaly

Provozujeme domov pro seniory se sociálně - zdravotní péčí. Nabízíme ubytovací a stravovací služby, rehabilitační služby a další nadstandardní (fakultativní) služby. 

Detail

Vinořská 78, 250 73  Jenštejn

V domově pro seniory poskytujeme sociální a zdravotní služby. Snažíme se o co nejvyšší míru soběstačnoti našich klientů. Kromě pomoci při zvládání běžných úkonů a pomoci při uplatňování práv klientů nabízíme také sociálně terapeutické a aktivizační činnosti nebo zprostředkování kontaktu se společenským prostředím.

Detail

Charitní 26, 251 62  Mukařov

V klidné části obce na kraji lesa provozujeme domov pro seniory s kvalitní sociální a zdravotní péčí. Nabízíme také aktivizační činnosti a další služby.

Detail

K Ubytovně 65, 250 65  Bořanovice - Pakoměřice

V domově pro seniory nabízíme ubytovací a stravovací služby, pomoc při zvládání běžných úkonů, ošetřovatelskou, sociálně - psychologickou a terapeutickou péči. Nabízíme také řadu zájmových aktivit.

Detail

Nupacká 149, 251 01  Nupaky

V našem specializovaném zařízení psokytujeme odbornou péči klientům s Parkinsonovou chorobou, demencí, stavy po CMP či RS a imobilním pacientům. Nabízíme také krátkodobé odlehčovací služby.

Detail

Dřevčice 15, 250 01  Dřevčice

V domově pro seniory poskytujeme komplexní péči v rodinném prostředí. Poskytujeme podpůrné a pečovatelské služby. Nabízíme komfortní služby, ke kterým patří např. i rehabilitace, masáže nebo wellness.

Detail

Mrač 18, 25721  Mrač

Bydlení pro seniory s doplňkovými službami.

Detail

Černokostelecká 326/25, 251 01  Říčany - Radošovice

Soukromé zařízení.

Provozujeme domov pro seniory s nepřetržitou pečovatelskou službou. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pobyty a jsme schopni zajistit i nadstandardní péči. Nabízíme také různé aktivizační činnosti.

Detail

Jiráskova 456, 251 64  Mnichovice

Soukromé zařízení.

V soukromém domově pro seniory Blaník poskytujeme ubytovací a stravovací služby. Kromě toho nabízíme pomoc při zvládání běžných úkonů, zprostředkováváme zdravotní péči, kontakt se společenským prostředím, v nabídce máme také sociálně terapeutické a aktivizační činnosti i další služby.

Detail

V Zahradách 363, 251 01  Světice

Soukromé zařízení.

Poskytujeme sociální služby v domově pro seniory s celodenní péčí. O klienty se stará kvalifikovaný personál v příjemném prostředí. Nabízíme zdravotní, ošetřovatelskou a sociální péči a věnujeme se také řadě volnočasových aktivit.

Detail

Krabošická 84, 251 01  Říčany - Voděrádky

Soukromé zařízení.

V našem domově pro seniory nabízíme speciální péči. Poskytujeme komplexní ošetřovatelské služby včetně lékařkého dohledu. Pečujeme také o klienty s Alzheimerovou chorobou či stařeckou demencí. Nabízíme sociální poradenství, aktivizační činnosti, kondiční cvičení a mnohé další služby.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x