Kladno - Středočeský kraj

Vojtěcha Dundra 1032, 273 09  Kladno - Švermov

Sociální služby v domově pro seniory poskytujeme klientům starším 65 let (ve výjimečných případech také seniorům od 60 let). Nabízíme ubytovací, stravovací, sociální i další služby a také zdravotní péči.

Detail

Fr. Kloze 1178, 272 01  Kladno

V domově pro seniory Kladno poskytujeme komplexní sociální péči, do které spadá zdravotní, ošetřovatelská, sociální a rehabilitační péče. Zabezpečujeme celoroční ubytování a stravování.

Detail

Petra Bezruče 484, 273 24  Velvary

Nabízíme pobytové sociální služby v domově pro seniory Velvary. Snažíme se vytvářet seniorům příjemný domov a zajistit jim klidné stáří. Nabízíme také aktivizační činnosti.

Detail

Josefa Stříbrného 162, 273 54  Lidice

Provozujeme domov pro seniory, ve kterém se budete cítit jako v oáze klidu.

Detail

Berounská 500, 273 51  Unhošť

Poskytujeme kvalitní sociální služby v domově pro seniory Unhošť, kde nabízíme také ubytování, stravování, úklid a samozřejmě i zdravotní péči. Klientům rovněž pomáháme s udržením a rozšiřováním sociálních kontaktů, běžnými činnostmi i uplatňováním jejich práv.

Detail

Olšanská II 122, 273 41  Brandýsek - Olšany

V našem domově pro seniory nabízíme ubytování seniorům s kapacitou 20 pokojů. Užijte si u nás klidné stáří.

Detail

Karlovarská 603, 273 02  Tuchlovice

Soukromé zařízení.

Snažíme se vytvořit útulný domov seniorům s Alzheimerovou a Parkinsonovou chorobou i jinými typy demencí. Poskytujeme kvalitní péči. Nabízíme ubytovací a stravovací služby, sociální, ošetřovatelskou a zdravotní péči i aktivizační činnosti.

Detail

Tyršovo náměstí 211, 273 51  Unhošť

Soukromé zařízení.

Jako registrovaný poskytovatel sociálních služeb nabízíme v našem domově se zvláštním režimem péči 24 hodin denně seniorům se stařeckou demencí, Alzheimerovou chorobou i jinými typy demencí. Snažíme se vést klienty k co největší míře samostatnosti a soběstačnosti a přiblížit je běžnému způsobu života. Poskytujeme také odlehčovací služby.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x