Mladá Boleslav - Středočeský kraj

Nová 303, 294 42  Luštěnice

Provozujeme domov pro seniory, který získal v srpnu 2014 Značku kvality v sociálních službách ČR. Zajišťujeme sociální, ubytovací a stravovací služby, poskytujeme odbornou péči i volnočasové aktivity.

Detail

Nerudova 1470, 295 01  Mnichovo Hradiště

Zajišťujeme sociální, ošetřovatelské a zdravotní služby a usilujeme o individuální přístup. Dále poskytujeme také sociální poradenství a v nabídce nechybí ani aktivizační činnosti.

Detail

Olbrachtova 1390, 293 01  Mladá Boleslav II

V domově pro seniory poskytujeme odbornou sociální a pečovatelskou službu v příjemném prostředí. Nabízíme také pomoc při zvládání běžných úkonů, uplatňování práv, sociálně terapeutické a aktivizační činnosti i zajištění lékařské péče. Poskytujeme mimo jiné také službu asistovaného hospodaření.

Detail

náměstí 17. listopadu 703, 294 71  Benátky nad Jizerou II

V domově U Anežky poskytujeme seniorům ubytovací a stravovací službu spolu se zajištěním zdravotní a rehabilitační péče a nabízíme také široké možnosti využití volného času. Naše zařízení získalo v říjnu 2017 ocenění kvality sociální služby s nejvyšším možným počtem pěti hvězd.

Detail

Regnerova 1199, 293 01  Mladá Boleslav III

V domově pro seniory nabízíme pobytové služby se zajištěním pečovatelských služeb a zdravotní péče. Máme také bohatý společenský program.

Detail

Dolní Cetno 28, 294 30  Niměřice

Poskytujeme ubytovací, stravovací a sociální služby v domově pro seniory. Najdete u nás mimo jiné i spoustu kulturního a společenského vyžití.

Detail

náměstí 17. listopadu 593, 294 71  Benátky nad Jizerou II

Poskytujeme zdravotní a sociální služby v domově pro seniory klientům nad 65 let věku. Snažíme se umožnit seniorům prožít důstojný, plnohodnotný a aktivní život. 

Detail

Vlčí Pole 5, 294 04  Dolní Bousov

Soukromé zařízení.

V našem domově pro seniory poskytujeme ubytovací, stravovací a fakultativní služby. Pro naše klienty připravujeme každodenní program. Využíváme také ergoterapii a aktivizační činnosti.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x