Příbram - Středočeský kraj

Pečičky 25, 262 31  Pečice

Náš domov pro seniory je pobytovým zařízením s rodinnou atmosférou, kde poskytujeme sociální péči, nepřetržitou lékařskou a ošetřovatelskou péči, zaměřujeme se na aktivizaci klientů a nabízíme také volnočasové aktivity.

Detail

Brodská 140, 261 01  Příbram VIII

Poskytujeme seniorům pobytové a sociální služby. Nabízíme základní ošetřovatelskou a rehabilitační péči, pomoc při běžných aktivitách, zajišťujeme sociálně-terapeutické činnosti i zprostředkování kontaktu se společenským prostředím. Nabízíme sestavení individuálních plánů péče klientů.

Detail

Na spravedlnosti 589, 262 42  Rožmitál pod Třemšínem

Poskytujeme sociální služby v domově pro seniory a snažíme se zajistit našim klientům důstojný, svobodný a plnohodnotný život. Poskytujeme seniorům podporu a péči s ohledem na individualitu. Nabízíme také volnočasové aktivity a zprostředkování kontaktu se společenským prostředím.

Detail

Za Poštou 1660, 263 01  Dobříš

V domově pro seniory Dobříš nabízíme klientům pomocnou ruku v běžných denních úkonech. Zajišťujeme zdravotní a ošetřovatelskou péči, rehabilitační péči, sociálně poradenské služby, praní a žehlení prádla i úklid a další služby. Věnujeme se také aktivizačním činnostem.

Detail

U Kulturního domu 746, 264 01  Sedlčany

Domov pro seniory je celoroční pobytové zařízení. Našim klientům nabízíme pomoc při zvládání běžných úkonů i osobní hygieně, dále zajišťujeme sociálně-terapeutické a aktivizační činnosti a pomáháme také zprostředkovat kontakt se společenským prostředím. V neposlední řadě nabízíme i pomoc při uplatňování práv i obstarávání záležitostí našich klientů.

Detail

K Dolu Marie 154, 261 01  Příbram VI - Březové Hory

Domov pro seniory nabízí ubytovací, stravovací a sociální služby. Poskytujeme také ošetřovatelskou, zdravotní a rehabilitační péči. A k dispozici jsou i fakultativní služby jako pedikúra, masáže nebo zajištění nákupů pro klienty.

Detail

Sadová 618, 262 72  Březnice

Povozujeme domov pro seniory, kde poskytujeme ubytovací, stravovací i fakultativní služby. Dále nabízíme zdravotní a sociální péči, bohaté kulturní a společenské vyžití i doplňkovou činnost.

Detail

Rožmitálská 168, 261 01  Příbram VI - Březové Hory

Soukromé zařízení.

Provozujeme domov se zvláštním režimem pro seniory. Nabízíme pobytové služby v domáckém prostředí a individuální přístup ke každému klientovi. Vládne u nás příjemná atmosféra. Také díky nízké kapacitě domova jsme si všichni blíž.

Detail

Vítkovo nám. 3, 257 91  Sedlec - Prčice

Soukromé zařízení.

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytovací služby v našem domově pro seniory. Poskytujeme také zdravotní a ošetřovatelskou péči, nabízíme aktivizační i sociálně-terapeutické činnosti i služby sociální pracovnice. Dbáme na individuální přístup a podporujeme udržení samostatnosti a soběstačnosti našich klientů.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x