Nymburk - Středočeský kraj

Zámecká 1/21, 289 22  Lysá nad Labem

Provozujeme domov pro seniory Na Zámku v krásném prostředí Lysé nad Labem. Nabízíme ošetřovatelskou, zdravotní, rehabilitační a poradenskou péči. Poskytujeme i další služby dle individuálních potřeb našich klientů. Nabízíme také zájmové a společenské programy.

Detail

U Barborky 1, 289 34  Rožďalovice

V domově pro seniory poskytujeme ubytovací, stravovací, zdravotnické a sociální služby. Zajišťujeme také rehabilitační péči. Sočástí našich služeb je např. i úklid nebo žehlení prádla.

Detail

Tyršova 678/21, 290 01  Poděbrady III

Provozujeme domov pro seniory, kde poskytujeme sociální služby. Nabízíme ubytovací a stravovací služby, zprostředkováváme kontakt se společenským prostředím a vydáváme také čtvrtletník Náš domov.

Detail

Hořátev 313, 289 13  Hořátev

Soukromé zařízení.

V nově vybudovaném domě seniorů nabízíme ubytování s asistencí. Ubytování je zajištěno v bezbariérových bytech v rodinném prostředí. Zajišťujeme také asistenční a zdravotní služby, sociální poradenství, stravu i dopravu.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x