Kolín - Středočeský kraj

Nad Zastávkou 64, 280 02  Kolín 2

Provozujeme v Kolíně 2 domovy pro seniory i pečovatelskou službu. Nabízíme seniorům ubytování, stravování, pomoc při běžných úkonech, pomoc při uplatňování práv, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím i sociálně terapeutické a aktivizační činnosti.

 

Adresy našich domovů pro seniory:

Nad Zastávkou 64, 280 02 Kolín 2

Slovenská 984, 280 02 Kolín 2

Detail

Nebeská 292, 282 01  Doubravčice

V domově Doubrava se specializovanou sociální a zdravotní službou se zaměřujeme především na péči o klienty s Alzheimerovou chorobou a jiným neurologickým postižením. Nabízíme také ošetřovatelskou a rehabilitační péči pro pacienty po hospitalizacích.

Detail

Žitomířská 323, 282 01  Český Brod

V domově pro seniory poskytujeme sociální a pečovatelské služby. Našim klientům nabízíme také aktivizační činnosti.

Detail

Červený Hrádek 45, 285 04  Bečváry

Naším posláním je zajistit klientům důstojný a spokojený život s ohledem na individuální potřeby. V domově pro seniory Na Hrádku poskytujeme sociální a pečovatelské služby, sociálně terapeutické i aktivizační činnosti a zprostředkováváme také kontakt se společenským prostředím. Snažíme se zajistit podmínky co nejvíce podobné běžnému životu.

Detail

Smetanova 1000, 280 02  Kolín IV

Soukromé zařízení.

V domově pro seniory nabízíme sociální služby s nepřetržitou péčí 24 hod. denně. Poskytujeme ošetřovatelské, zdravotní i doplňkové služby a řadu volnočasových aktivit.

Detail

Školní 50, 289 41  Pňov - Předhradí

Soukromé zařízení.

V našem domově pro seniory poskytujeme nepřetržitou a komplexní péči dle indiviuálních potřeb klientů 24 hod. denně. Kromě sociální, ošetřovatelské a zdravotní péče nabízíme také aktivizační činnosti i společenské aktivity.

Detail

Antonína Dvořáka 1101, 280 02  Kolín II

Soukromé zařízení.

Provozujeme domov pro seniory i odlehčovací centrum. Nabízíme ubytovací, stravovací a rehabilitační služby i volnočasové aktivity.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x