Požadovaný text nenalezen. Benešov - Středočeský kraj - Domy pro seniory - Domovy seniorů

Benešov - Středočeský kraj

Náměstí T.G.Masaryka 1, 251 67  Pyšely

V našem domově pro seniory poskytujeme zdravotní, ošetřovatelskou, sociální i rehabilitační péči. Zabýváme se také ergoterapií, canisterapií a nabízíme samozřejmě i aktivizační činnosti. 

Detail

Villaniho 2130, 256 01  Benešov

Poskytujeme kvalitní sociální, zdravotní a ošetřovatelskou péči kvalifikovaným personálem. V domově pro seniory nabízíme také aktivizační činnosti. Respektujeme soukromí klientů a dbáme na individuální přístup. 

Detail

Vojkov 1, 257 53  Vrchotovy Janovice

Zajišťujeme ubytovací, stravovací a sociální služby a také ošetřovatelskou a zdravotní péči. Poskytujeme také fakultativní služby. Náš domov pro seniory je obklopen rozsáhlým zámeckým parkem, který slouží k procházkám i relaxaci. Domov je vhodný také pro klienty s chronickým duševním onemocněním i stařeckou demencí a také pro seniory se sníženou soběstačností.

Detail

Blanická 1089/9, 258 01  Vlašim

V domově pro seniory poskytujeme sociální služby seniorům a pomáháme jim vést plnohodnotný a aktivní život. Podporujeme klienty v soběstačnosti a samostatnosti.

Detail

Prosečnice 10, 257 42  Krhanice

Soukromé zařízení.

V našem moderním bezbariérovém zařízení nabízíme seniorům komplexní péči včetně zdravotní, ošetřovatelské, rehabilitační a sociální péče. Jsme připraveni na krátkodobé i dlouhodobé pobyty našich klientů. Snažíme se vyhovět jejich individuálním potřebám. K dispozici máme i wellness. Najděte v Šarlotě svůj domov.

Detail

Mrač 18, 257 21  Poříčí nad Sázavou

Soukromé zařízení.

Nabízíme ubytování pro seniory v domově Slunce, které připomíná domácí, rodinné prostředí. K základním službám nabízíme také SOS kontakt 24 hodin denně, zajištění nákupů, dovoz obědů, zprostředkování terénní pečovatelské služby, přítomnost zdravotní sestry 1 x v týdnu, zajištění praní a žehlení prádla, úklid, doprovod mimo rezidenci nebo volnočasové aktivity.

Detail

Javorník 43, 257 22  Čtyřkoly

Soukromé zařízení.

V domově pro seniory SEN pro SEN poskytujeme komplexní péči občanům Středočeského kraje a Prahy. Kromě ubytovacích a stravovacích služeb nabízíme samozřejmě služby sociální, zdravotnické a ošetřovatelské. S klienty vykonáváme také sociálně terapeutické nebo aktivizační činnosti. Pokoj v našem domově pro seniory si můžete zařídit třeba i vlastním nábytkem.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x