Praha 8 - Praha

Na Hranicích 674/18, 181 00  Praha - Bohnice

Poskytujeme komplexní péči seniorům, zahrnující mimo jiné ubytovací a stravovací služby, sociálně - terapeutické činnosti, pomoc při zvládání běžných úkonů, aktivizační činnosti aj. Cílem našeho domova pro seniory je podpora co nejvíce samostatného a soběstačného způsobu života našich klientů.

Detail

Mirovická 1027/19, 182 00  Praha - Kobylisy

V našem bezbariérovém domově pro seniory poskytujeme sociální služby, sociálně - terapeutické činnosti, aktivizační činnosti. Nabízíme také pomoc při zvládání běžných úkonů. Vytváříme pro seniory příjemné prostředí s ohledem na jejich individualitu.

Detail

Kubíkova 1698/11, 182 00  Praha - Kobylisy

Nabízíme sociální, zdravotnické a ošetřovatelské služby seniorům. V domově pro seniory zajišťujeme celoroční péči. Kromě ubytovacích a stravovacích služeb je možné využít také rehabilitační péči a fakultativní služby včetně individuálních aktivit. 

Detail

S. K. Neumanna 2475, 182 00  Praha - Libeň

Soukromé zařízení.

Nabízíme komplexní pěči seniorům nemocným s Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou a dalšími neurodegenerativními  onemocněními. Poskytujeme ucelenou péči propojující zdravotní i sociální služby. Samozřejmostí jsou ubytovací a stravovací služby a mnohé další doplňkové služby.

Detail

Střelničná 1680/8, 182 00  Praha - Kobylisy

Soukromé zařízení.

Nabízíme ubytování pro seniory v nájemních bytech v bezbariérové rezidenci RoSa. Poskytujeme také asistenční služby. V rezidenci se nachází ordinace lékařů, restaurace, kavárna, prádelna, obchod i wellness.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x