Praha 10 - Praha

Rektorská 577/5, 108 00  Praha - Malešice

Domov pro seniory Malešice nabízí ubytovací a stravovací služby soběstačným i nesoběstačným klientům. Poskytujeme sociální, zdravotní, ošetřovatelské, aktivizační i doplňkové služby. Disponujeme také centrem pro klienty s Alzheimerovou chorobou,

Detail

Sněženková 2973/8, 106 00  Praha - Záběhlice

Nabízíme sociální, ošetřovatelskou a zdravotní péči klientům v našem domově pro seniory Zahradní Město. Snažíme se zachovat samostatnost seniorů. Poskytujeme dále sociálně terapeutické služby a aktivizační činnosti. Nabízíme také pomoc při běžných úkonech nebo i při uplatňování práv klientů.

Detail

Moskevská 120/21, 101 00  Praha - Vršovice

Domov pro seniory Vršovický zámeček nabízí sociální péči se zaměřením na individuální přístup ke klientům. Podporujeme samostatnost seniorů a nabízíme sociálně terapeutické a aktivizační činnosti. 

Detail

U Vršovického nádraží 1505/5, 101 00  Praha - Vršovice

Poskytujeme sociální služby v domově pro seniory U Vršovického nádraží při nichž klademe důraz na individuální přístup. Nabízíme mimo jiné také sociálně terapeutické a aktivizační činnosti i odlehčovací služby.

Detail

Zvonková 2902/6, 106 00  Praha - Záběhlice

Poskytujeme nepřetržitou pečovatelskou službu klientům v našem domově pro seniory Zvonková. Součástí našich služeb je sociální, rehabilitační a ošetřovatelská péče. Nabízíme také odlehčovací služby. 

Detail

Kryšpínova 607/1, 109 00  Praha 10

Soukromé zařízení.

V našem SeniorCentru Štěrboholy nabízíme ubytovací a stravovací služby spolu s celou řadou doplňkových služeb. Zaměřujeme se také na aktivizační a sociálně terapeutické činnosti, sociální poradenství i pomoc při zvládání běžných úkonů a také pomoc při uplatňování práv seniorů. Zprostředkováváme pravidelnou zdravotní a rehabilitační péči.

Detail

Nad Třebešínem III 3070/2, 100 00  Praha - Strašnice

Soukromé zařízení.

V domově pro seniory zajišťujeme sociální a zdravotnické služby spolu s nepřetržitou komplexní péčí. Nabízíme nadstandardní pokoje, individuální přístup a jsme pobytovým zařízením vhodným také pro klienty s Alzheimerovou chorobou.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x