Praha 5 - Praha

Ke Smíchovu 1144/144, 154 00  Praha 5 – Slivenec

Soukromé zařízení.

Provozujeme domov pro seniory a domov se zvláštním režimem. Poskytujeme sociální a zdravotnické služby a péči 24 hodin denně. Zakládáme si na individuálním přístupu k našim klientům. Nabízíme jedinečné programy, aktivity, fyzioterapii a další služby.

Detail

Rudoltická 1182/6a, 155 00  Praha - Řeporyje

Soukromé zařízení.

Seniorům poskytujeme komplexní a nadstandardní péči v našem domově pro seniory. Zajišťujeme sociální, zdravotnické i odlehčovací služby a poskytujeme také nepřetržitou 24 hodinovou péči. V rodinném zázemí nabízíme i rehabilitační a aktivizační programy, trénink paměti a další služby.

Detail

Jinonická 1317/1, 150 00  Praha 5

Soukromé zařízení.

Našim klientům nabízíme sociální služby a 24 hodinovou péči v domově pro seniory a domově se zvláštním režimem. Dbáme na individuální přístup ke každému klientovi a zajišťujeme seniorům nejlepší možnou zdravotní a sociální péči. Nabízíme unikátní programy, aktvity i fyzioterapii.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x