Praha 6 - Praha

Rozdělovská 61/2406, 169 00  Praha 6

Nový dům pro seniory v Praze 6 provozuje Český červený kříž. Nabízíme ubytovací a stravovací služby spojené s dalšími službami např. asistenčními, aktivizačními, pomoc při zajištění ošetřovatelských a pečovatelských služeb a mnohé další.

Detail

Cvičebná 2447/9, 169 00  Praha - Břevnov

V našem domově pro seniory poskytujeme pečovatelské, ošetřovatelské, zdravotnické, sociální a rehabilitační služby. V nabídce máme také aktivizační a další doplňkové služby. Poskytujeme rovněž odlehčovací službu nebo léčbu dlouhodobě nemocných. Důraz klademe na individuální přístup ke klientům.

Detail

U Vojenské nemocnice 1200/1, 162 00  Praha - Břevnov

Domov pro seniory poskytuje trvalou pobytovou sociální službu zejména se zaměřením na válečné veterány. Domov má kapacitu 10 lůžek. Poskytujeme pečovatelské, ošetřovatelské a zdravotnické služby. Z další nabídky pak můžete využít aktivizační služby, sociálně terapeutické činnosti a další služby.

Detail

Libocká 271/1, 162 00  Praha - Liboc

Soukromé zařízení.

Poskytujeme sociální a odlehčovací služby pro seniory s péčí 24 hodin denně. Služby včetně zdravotnických, ošetřovatelských, aktivizačních, sociálně terapeutických a dalších poskytujeme v domově pro seniory. Provozujeme domov pro seniory a domov se zvláštním režimem s důrazem na individuální přístup ke každému klientovi.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x