Praha 4 - Praha

K Milíčovu 734/1, 149 00  Praha - Háje

Provozujeme domov pro seniory s celoročním provozem. Poskytujeme sociální, ošetřovatelské, pečovatelské i zdravotnické služby. Nabízíme také odlehčovací, rehabilitační a aktivizační služby, sociálně terapeutické činnosti aj. Provozujeme také denní stacionář pro nemocné Parkinsonovou chorobou.

Detail

Donovalská 2222/31, 149 00  Praha 4 – Chodov

V našem domově pro seniory nabízíme sociální služby v podobě celoročního pobytu zejména občanům hlavního města Prahy. Zajišťujeme také zdravotnickou péči a jiné služby jako aktivizační služby, rehabilitace či terapie.

Detail

Sulická 1085/53, 142 00  Praha 4

Náš domov pro seniory nabízí ubytování v nadstandardních pokojích jednolůžkových i dvoulůžkových. Kromě základních zdravotnických, ošetřovatelských a sociálních služeb poskytujeme také služby doplňkové a zprostředkované. 

Detail

Janouchova 670/1, 149 00  Praha - Háje

Soukromé zařízení.

Provozujeme domov pro seniory s celoročním nepřetržitým provozem. Nabízíme možnost trvalého pobytu seniorům a poskytujeme bezpečné, klidné a důstojné prostředí k životu.

Detail

Urešova 1757, 148 00  Praha - Kunratice

Soukromé zařízení.

V našem domově pro seniory zajišťujeme nadstandardní sociální, zdravotnické a pečovatelské služby i volnočasové aktivity. Recepce je k dispozici 24 hodin denně.

Detail

Michelská 1/7, 140 00  Praha - Michle

Soukromé zařízení.

Klientům našeho domova pro seniory zajišťujeme 24 hodinovou péči týmem profesionálních pracovníků. Domov Sue Ryder poskytuje sociální péči a pobytovou službu na dlouhodobé pobyty. Základem naší péče je individuální přístup k seniorům a poznání jejich životního příběhu. Poskytujeme také poradenství a konzultace.

Detail

Čapkova 400/13, 140 00  Praha - Michle

Soukromé zařízení.

V našem domově pro seniory s rodinnou atmosférou nabízíme sociální i zdravotnické služby. Poskytujeme krátkodobou i dlouhodobou péči včetně odlehčovací služby v klidné části města Praha 4 - Michle. Nabízíme také řadu aktivizačních činností.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x