Brno venkov - Jihomoravský kraj

Sportovní 432, 664 84  Zastávka

Provozujeme domov pro seniory, kde poskytujeme klientům sociální, zdravotní, rehabilitační a ošetřovatelskou péči. Kromě ubytovacích a stravovacích služeb nabízíme také další fakultativní služby. Zaměřujeme se i na klienty s demencí. Navíc disponujeme vlastním autoparkem.

Detail

Žernůvka 12, 666 01  Nelepeč - Žernůvka

Zabezpečujeme seniorům zdravotní, psychickou a duchovní péči. K ubytovacím službám nabízíme také celodenní stravování, aktivizační činnosti, rehabilitační péči i další doplňkové služby např. kadeřnické, pedikérské atd.

Detail

Zámecká 57, 664 52  Sokolnice

Zajišťujeme sociální služby seniorům a soustředíme se na individuální přístup. Poskytujeme ubytovací a stravovací služby, zajišťujeme zdravotní péči a dále nabízíme nejrůznější terapeutické aktivity jako ergoterapii, muzikoterapii, canisterapii, biblioterapii aj.

Detail

Rybářská 1079, 664 53  Újezd u Brna

Provozujeme domov pro seniory s celoročním provozem. Zaměřujeme se na podporu soběstačnosti klientů a uplatňujeme individuální přístup. 

Detail

Šikulova 1438, 666 02  Předklášteří

Poskytujeme sociální službu Domov pro seniory. Podporujeme individualitu, samostatnost a soběstačnost našich klientů. Usilujeme o zajištění jejich aktivního a společenského života a snažíme se seniorům pomoci prožít důstojné stáří.

Detail

Kaštanová 1223, 665 01  Rosice

V penzionu zajišťujeme ubytovací služby seniorům. Samozřejmostí je celodenní stravování i pečovatelské služby. Nabízíme pomoc při zvládání běžných úkonů i osobní hygieně a pomáháme také zprostředkovat kontakt se společenským prostředím.

Detail

Na Úvoze 1425/5, 664 91  Ivančice

Penzion pro důchodce je dům s pečovatelskou službou. Nabízíme seniorům trvalé ubytování a pečovatelskou službu. Samozřejmostí jsou stravovací služby. V objektu je dále možnost využít i prádelnu, kadeřnické, pedikérské nebo masážní služby.

Detail

Břízová 1627/50, 664 91  Ivančice

Bytový dům s nájemním bydlením KoDuS nabízí ubytování seniorům, kterým je 60 a více let. Umožňuje tak prodloužit samostatnost a soběstačnost klientů s ohledem na jejich nezávislost.

Detail

Odbojářů 324, 664 61  Rajhrad

Náš domov pro seniory poskytuje komplexní sociální služby v pobytovém zařízení se stravováním. Nabízíme částečnou nebo komplexní ošetřovatelskou péči, lékařskou péči, zaměřujeme se na aktivizační činnosti a poskytujeme také další služby.

Detail

Náměstíčko 53, 691 25  Vranovice

Soukromé zařízení.

Poskytujeme sociální a zdravotní péči seniorům a zaměřujeme se také na seniory s demencí i Alzheimerovu nemocí. Kromě pomoci při zvládání běžných úkonů a osobní hygieně nabízíme také sociálně - terapeutické a aktivizační činnosti i další služby. Poskytujeme 24 hodinovou ošetřovatelskou péči i pravidelný dohled externího praktického lékaře a psychiatra.

Detail

Masarykova 1018, 664 42  Modřice

Soukromé zařízení.

V soukromém domově pro seniory poskytujeme klientům rakouský model péče v režimu 24/7. Staráme se o seniory i osoby s demencí a Alzheimerovou chorobou. Nabízíme kvalitní zdravotní a sociální péči, unikátní programy a aktivity, fyzioterapii i nadstandardní stravu. Usilujeme o individuální přístup.

Detail

Městečko 52, 664 61  Rajhrad

Soukromé zařízení.

V Akátové domě v Rajhradě u Brna poskytujeme seniorům kvalitní bydlení a sociální péči. Celý dům je přizpůsobený potřebám seniorů, aby byla zajištěna maximální bezpečnost. Zajišťujeme dovážku obědů a zprostředkováváme další doplňkové služby např. kadeřnické, masérské aj.

Detail

Deblín 300, 664 75  Deblín

Soukromé zařízení.

Poskytujeme sociální služby klientům a snažíme se o maximální podporu jejich samostatnosti a soběstačnosti, aby mohli vést běžný způsob života dle svého přání. Nabízíme výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, pomáháme s chodem domácnosti a v neposlední řadě také pomáháme zprostředkovat kontakt se sociálním prostředím.

Detail

Říčanská 1158, 665 01  Rosice

Soukromé zařízení.

Poskytujeme sociální služby v soukromém domově pro seniory. Nabízíme ubytovací a stravovací služby, rehabilitační péči a k dispozici máme i ergoterapeutickou dílnu. Zaměřujeme se také na klienty s Alzheimerovu chorobou.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x