Brno město - Jihomoravský kraj

Kabátníkova 477/18, 602 00  Brno - Ponava

Brněnský spolek seniorů zajišťuje seniorům 24 hodinovou péči a dlouhodobé i krátkodobé ubytování. Spolupracujeme s proškolenými asistenty sociální péče, praktickými i odbornými lékaři a zdravotní službou. Zprostředkováváme i doplňkové služby.

Detail

Nopova 128/96, 615 00  Brno - Židenice

V našem domově pro seniory bychom rádi poskytli druhý domov všem, kdo už se o sebe nemohou starat sami. Nabízíme ubytovací a stravovací služby, aktivizační činnosti i další služby.

Detail

Kociánka 1/8, 612 00  Brno - Královo Pole

Poskytujeme seniorům ubytovací a stravovací služby, pomoc při zvládání běžných úkonů, nabízíme rehabilitační péči, zdravotní služby a spolupracujeme také s psychologem.

Detail

Tábor 2298/22, 616 00  Brno - Žabovřesky

Našim klientům poskytujeme sociální služby v domově pro seniory. Zajišťujeme ubytovací a stravovací služby, nabízíme aktivizační, sociálně - terapeutické, výchovné i vzdělávací činnosti. Zprostředkováváme také kontakt se společenským prostředím.

Detail

Okružní 832/29, 638 00  Brno - Lesná

V domově pro seniory poskytujeme klientům pečovatelské služby. Nabízíme také rehabilitační péči a aktivizační činnosti i doplňkové služby jako masáže, canisterapii, světelnou terapii, pedikúru, kadeřnické služby a další.

Detail

Zapletalova 34/25, 620 00  Brno - Dvorska

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pobyt v našem domově pro seniory. Poskytujeme sociální služby. Našim klientům jsou k dispozici zdravotní sestry, pečovatelky i lékař. Usilujeme o individuální přístup ke každému člověku.

Detail

Kamenná 204/29, 639 00  Brno - Štýřice

V domově pro seniory nabízíme ubytování seniorům se sníženou soběstačností. Poskytujeme sociální služby.

Detail

Štefánikova 124/54, 612 00  Brno - Ponava

Staráme se o občany s přiznaným starobním důchodem a občany v plném invalidním důchodu. Našim klientům zajišťujeme ubytovací a stravovací služby, rehabilitační a zdravotní péči, poskytujeme pomoc při zvládání běžných úkonů a spolupracujeme také s psychologem.

Detail

Vychodilova 3077/20, 616 00  Brno - Žabovřesky

Seniorům poskytujeme sociální služby v ubytovacím zařízení s celodenním stravováním. Nabízíme aktivizační i sociálně - terapeutické činnosti a zaměřujeme se také na výchovné i vzdělávací činnosti. Zajišťujeme seniorům rovněž kontakt se sociálním prostředím.

Detail

Foltýnova 1008/21, 635 00  Brno - Bystrc

Náš domov pro seniory se nachází v klidném prostředí nedaleko brněnské přehrady. Poskytujeme ubytovací a stravovací služby a nabízíme pomoc i podporu seniorům se sníženou soběstačností. Nabízíme také různé doplňkové služby, ke kterým patří kadeřnice, pedikérka, kosmetička i masáže.

Detail

Koniklecová 442/1, 634 00  Brno - Nový Lískovec

V domově pro seniory zajišťujeme klientům zdravotní a rehabilitační péči a usilujeme o jejich aktivizaci. Nabízíme pomocnou ruku i podporu seniorům se sníženou soběstačností. Zajišťujeme kontakt se společenským prostředím a nabízíme také různé zájmové aktivity.

Detail

Kosmonautů 548/21, 625 00  Brno - Starý Lískovec

Zajišťujeme pečovatelské služby seniorům a to i pečovatelské služby se zvláštním režimem. Nabízíme pomoc při zvládání běžných úkonů, asistenci při osobní hygieně a poskytujeme také ošetřovatelskou péči. V naší nabídce dále najdete sociálně - terapeutické a aktivizační činnosti i kulturní a zájmovou nabídku činností.

Detail

Francouzská 895/16, 602 00  Brno - Zábrdovice

V našem domově pro seniory poskytujeme klientům komplexní služby pečovatelského i zdravotnického charakteru. Jsme novým domovem s příjemným ubytováním a zaměřujeme se také na klienty s Alzheimerovou chorobou.

Detail

Podpěrova 501/4, 621 00  Brno - Medlánky

V našem domově pro seniory nabízíme pečovatelské služby i terapeutické a aktivizační programy. Poskytujeme ubytovací, stravovací a rehabilitační služby, dále zajišťujeme zdravotní a ošetřovatelskou péči i sociální poradenství. Součástí našeho programu jsou mimo jiné také společenské akce i vzdělávací programy.

Detail

Táborská 684/190, 615 00  Brno - Židenice

Našim klientům nabízíme ubytovací a stravovací služby, sociální péči a poradenství, zajišťujeme zdravotní a ošetřovatelskou péči, zprostředkováváme kontakt se společenským prostředím a nabízíme také aktivizační a sociálně-terapeutické činnosti i fakultativní služby.

Detail

Nopova 3014/88, 615 00  Brno - Židenice

Nabízíme nepřetržité komplexní služby v domově pro seniory. Poskytujeme zdravotní a sociální péči a jiné služby. Pečujeme také o seniory s Alzheimerovou chorobou.

Detail

Mikuláškovo náměstí 706/20, 625 00  Brno - Starý Lískovec

Nabízíme pečovatelské služby v domově pro seniory s přátelským prostředím. Respektujeme individualitu našich klientů. Naše služby jsou založené na úctě a respektování důstojnosti. 

Detail

Šámalova 1477/60, 615 00  Brno - Židenice

Provozujeme domov pro seniory s komplexními službami. Poskytujeme pečovatelskou a zdravotní péči. Zaměřujeme se také na seniory s Alzheimerovou chorobou, stařeckou demencí aj.

Detail

Věstonická 4304/1, 628 00  Brno - Židenice

Provozujeme domov pro seniory a domov se zvláštním režimem pro seniory s demencí. Nabízíme celoroční ubytovací a stravovací služby se sociální péčí, dále poskytujeme zdravotní, rehabilitační a ošetřovatelskou péči. Nabízíme také aktivizační činnosti.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x