Blansko - Jihomoravský kraj

Křtiny 20, 679 05  Křtiny

V domově pro seniory poskytujeme komplexní péči 24 hodin denně. Nabízíme sociální, ošetřovatelskou, zdravotní, rehabilitační péči a další služby. Snažíme se o aktivizaci našich klientů a zajišťujeme podmínky pro zájmovou činnost. Zajišťujeme také potřebnou péči klientům s Alzheimerovou chorobou.

Detail

Pod Sanatorkou 2363/3, 678 01  Blansko

Provozujeme domov pro seniory, kde poskytujeme klientům sociální, zdravotní a ošetřovatelskou péči. Zaměřujeme se také na rehabilitační péči, aktivizační činnosti a sociální terapii.

Detail

Zámecká 1, 679 21  Černá Hora

V našem domově pro seniory poskytujeme klientům nepřetržitou sociální péči a podporu. Kromě ubytovacích a stravovacích služeb nabízíme volnočasové a aktivizační činnosti a rehabilitační péči.

Detail

Havlíčkova 1024/38, 680 01  Boskovice

Náš senior klub Zlatuška patří k Asociaci penzionů pro seniory ČR a je také držitelem bronzového standardu SANATORY. Pečujeme o seniory, kteří potřebují nepřetržitou péči a zároveň nechtějí být sami. Spolupracujeme se zdravotní terénní službou, praktickými i odbornými lékaři i asistenty sociální péče.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x