Břeclav - Jihomoravský kraj

Na Zahradách 654, 691 44  Lednice

V domově pro seniory pomáháme našim klientům prožít klidné a důstojné stáří.

Detail

Republikánské obrany 945/13, 692 01  Mikulov

Provozujeme domov pro seniory a zajišťujeme také zdravotní péči. Naším posláním je zajistit seniorům důstojné, klidné i aktivní stáří v příjemném prostředí. Klademe důraz na individuální potřeby našich klientů.

Detail

Na Pěšině 2842/13, 690 03  Břeclav

Domov pro seniory nabízí celoroční pobytové služby s cílem zajistit důstojné stáří. Zajišťujeme odborné sociální poradenství. Poskytujeme ubytovací a stravovací služby, sociálně - terapeutické a aktivizační činnosti, pomoc při osobní hygieně a při zvládání běžných úkonů a nabízíme i další služby.

Detail

Jevišovka 169, 691 83  Jevišovka

Soukromé zařízení.

V domově pro seniory se zvláštním režimem se zaměřujeme na pomoc klientům s demencí i Alzheimerovou chorobou. Poskytujeme sociální a zdravotní péči, nabízíme sociálně - terapeutické a aktivizační činnosti, pomoc při zvládání běžných úkonů, 24 hodinovou ošetřovatelskou péči i dohled externího praktického lékaře a psychiatra. Dále nabízíme i doplňkové služby.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x