Požadovaný text nenalezen. Rychnov nad Kněžnou - Královehradecký kraj - Domy pro seniory - Domovy seniorů

Rychnov nad Kněžnou - Královehradecký kraj

Rudé armády 1, 517 24  Borohrádek

V domově pro seniory nabízíme ubytovací a stravovací služby, volnočasové aktivity i zdravotnické, terapeutické a sociální služby.

Detail

Rokole 70, 549 01  Bohdašín

Nabízíme sociální pobytovou službu pro seniory. Poskytujeme zdravotní a ošetřovatelskou péči i doplňkové služby a poradenství. Zajišťujeme volnočasové aktivity i duchovní péči.

Detail

1. máje 104, 517 22  Albrechtice nad Orlicí

Nabízíme celoroční ubytování a potřebnou péči seniorům s Alzheimerovou chorobou. Poskytujeme sociální, ošetřovatelskou a zdravotní péči. Klienti mohou vyžít také terapeutické služby a zapojit se do nejrůznějších aktivit.

Detail

Na Kameni 116, 517 54  Vamberk

Soukromé zařízení.

Nabízíme komplexní sociální služby seniorům. Poskytujeme celoroční ubytovací a stravovací služby, zdravotní péči, nabízíme volnočasové aktivity a k dispozici jsou také fakultativní služby.

Detail

Přepychy 21, 517 32  Přepychy

Soukromé zařízení.

Poskytujeme komplexní služby dlouhodobé péče zaměřené na kvalitu. Nabízíme sociální pobytové služby v domově pro seniory s nepřetržitou péčí 24 hod. denně. Poskytujeme ošetřovatelskou péči a uplatňujeme individuální přístup ke každému klientovi.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x