Trutnov - Královehradecký kraj

náměstí T. G. Masaryka 1132, 542 32  Úpice

Poskytujeme seniorům kvalitní sociální služby v našem domově důchodců.

Detail

Žižkova 590, 543 01  Vrchlabí

Seniorům nabízíme ubytovací, stravovací a pečovatelské služby. Zaměřujeme se také na péči o osoby s Alzheimerovou chorobou a demencí. Poskytujeme pomoc při zvládání běžných úkonů a osobní hygieně, zprostředkováváme kontakt se sociálním prostředím a nabízíme také různé zájmové akce.

Detail

Mladé Buky 213, 542 23  Mladé Buky

Nabízíme vám prožití důstojného stáří v domácím prostředí penzionu pro seniory. Samozřejmostí je celodenní stravování, zdravotnická péče a k dispozici jsou také asistentky sociální péče. Pořádáme výlety, k relaxaci můžete využít naši zahrádku nebo si zajít na masáž.

Detail

Dělnická 162, 541 01  Trutnov - Horní Předměstí

Poskytujeme seniorům sociální, pečovatelské, zdravotní i další služby. Nabízíme pobytové a stravovací služby. Využít můžete také služeb kadeřnice, pedikérky, možnost zajištění nákupů a mnohé další.

Detail

Trutnovská 176, 542 42  Pilníkov

V domově pro seniory poskytujeme ubytovací a stravovací služby. Podporujeme samostatnost a soběstačnost našich klientů. Pomáháme seniorům se zvládáním každodenních úkonů a snažíme se je co nejvíce zapojit do běžného života. Nabízíme také sociálně - terapeutické a aktivizační činnosti.

Detail

Rudolfa Frimla 936, 541 01  Trutnov - Střední Předměstí

V domově pro seniory nabízíme ubytovací a stravovací služby, sociální i zdravotní péči a poskytujeme také doplňkové služby např. kadeřnické, pedikérské, zajištění nákupů a mnohé další.

Detail

Lampertice 204, 541 01  Lampertice

Domov důchodců nabízí seniorům sociální služby, ubytovací a stravovací služby a samozřejmě také zdravotnickou a ošetřovatelskou péči. Kvalifikovaný personál se zaměřuje na individuální přístup k našim klientům. V tomto náhradním domově umožňujeme seniorům prožít důstojné a aktivní stáří.

Detail

Roháčova 2968, 544 01  Dvůr Králové nad Labem

Kromě ubytovacích a stravovacích služeb nabízí náš domov pro seniory také pomoc při zvládání běžných úkonů, osobní hygieně, zajišťujeme kontakt se společenským prostředím, nabízíme různé zájmové aktivity, aktivizační a sociálně - terapeutické činnosti a v neposlední řadě pskytujeme klientům také zdravotnickou péči.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x