Náchod - Královehradecký kraj

Tmavý Důl 633, 542 34  Rtyně v Podkrkonoší

V domově důchodců zajišťujeme klientům ubytovací, stravovací a pečovatelské služby. Nabízíme pomoc při zvládání běžných úkonů, uplatňování práv i zprostředkování kontaktu se společenským prostředím.

Detail

Riegrova 837, 552 03  Česká Skalice

Zajišťujeme seniorům ubytovací, stravovací, zdravotní i rehabilitační péči. Nabízíme sociální a ošetřovatelskou péči i doplňkové služby.

Detail

Komenského náměstí 212, 549 31  Hronov

Seniorům z města Hronova nebo z obcí správního obvodu města Hronova nabízíme ubytovací, stravovací a sociální služby v domově pro seniory. 

Detail

Bartoňova 1998, 547 01  Náchod

V domově pro seniory poskytujeme ošetřovatelské a sociální služby. Snažíme se pomoci seniorům k samostatnému, aktivnímu a společenskému životu.

Detail

Malá Čermná 42, 549 31  Hronov

Nabízíme seniorům ubytovací a stravovací služby a poskytujeme komplexní sociální služby. Poskytujeme klientům pomoc při zvládání běžných činností, pomoc při uplatňování práv a zprostředkováváme také kontakt se společenským prostředím. Nabízíme i další služby.

Detail

Malá Čermná 11, 549 31  Hronov

V domově pro seniory poskytujeme komplexní dlouhodobou péči. Nabízíme příjemné ubytování, stravování a sociální péči. Snažíme se také o zajištění samostatnosti našich klientů a usilujeme o aktivní trávení volného času.

Detail

náměstí Aloise Jiráska 44, 549 57  Teplice nad Metují

Provozujeme domov pro seniory. Našim klientům nabízíme ubytování, stravování, ošetřovatelskou i zdravotnickou péči.

Detail

Jiráskova 193, 550 01  Broumov - Nové Město

V domově pro seniory nabízíme ubytovací, stravovací, ošetřovatelskou a lékařskou péči. Nabízíme zájmové aktivity, kulturní činnosti i biblické hodiny.

Detail

Bartoňova 903, 547 01  Náchod

Provozujeme domov důchodců, kde nabízíme ubytovací, stravovací a sociální služby. Zajišťujeme zdravotní a ošetřovatelskou péči i další služby.

Detail

Na Sibiři 149, 549 54  Police nad Metují - Velká Ledhuje

Provozujeme domov důchodců, kde se snažíme o co největší samostatnost a soběstačnost našich klientů. Poskytujeme ubytovací a stravovací služby, pomoc při zvládání běžných úkonů, sociálně - terapeutické i aktivizační činnosti.

Detail

Klosova 471, 549 01  Nové Město nad Metují

Soukromé zařízení.

Provozujeme penzion pro seniory, kde nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování a rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytovací a stravovací služby, zajišťujeme zdravotní dohled, nabízíme bohatý denní program i doplňkové služby.

Detail

Na Chocholouši 409, 549 31  Hronov

Soukromé zařízení.

Provozujeme dům s pečovatelskou službou, kde nabízíme ubytování seniorům, jejichž stav nevyžaduje 24 hodinovou ošetřovatelskou a pečovatelskou službu.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x