Požadovaný text nenalezen. Jičín - Královehradecký kraj - Domy pro seniory - Domovy seniorů

Jičín - Královehradecký kraj

Libošovice 39, 507 44  Libošovice

Provozujeme sociální službu domov pro seniory, kde nabízíme klientům zdravotnickou a ošetřovatelskou péči. Zajišťujeme kontakt se sociálním prostředím a pomáháme seniorům prožít důstojné staří.

Detail

Náměstí 43, 507 58  Mlázovice

Poskytujeme seniorům komplexní péči a sociální služby. Nabízíme pomoc při zvládání běžných úkonů, uplatňování práv, obstarávání osobních záležitostí a zprostředkováváme také kontakt se sociálním prostředím. 

Detail

Hofmanova 574, 506 01  Jičín - Nové Město

Bezbariérový domov pro seniory nabízí ubytovací, pečovatelské a sociální služby. Provádíme také zdravotnické a ošetřovatelské služby, nabízíme rehabilitační služby a volnočasové aktivity.

Detail

Svatojánská 494, 509 01  Nová Paka

Zajišťujeme seniorům zdravotnické a pečovatelské služby. Nabízíme ubytování, stravování, lékařskou i ošetřovatelskou péči a také zájmové programy a aktivity. V nabídce jsou také doplňkové služby.

Detail

Emlerova 149, 507 23  Libáň

Soukromé zařízení.

Nabízíme seniorům prožití příjemného stáří v domově s rodinnou atmosférou v bezbariérové vile. Zajišťujeme sociální a pečovatelské služby.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x