Požadovaný text nenalezen. Hradec Králové - Královehradecký kraj - Domy pro seniory - Domovy seniorů

Hradec Králové - Královehradecký kraj

Jungmannova 1437/31, 500 02  Hradec Králové - Pražské Předměstí

V Domově Arreta poskytujeme odlehčovací služby. Nabízíme ubytovací, stravovací i sociální služby. Zajišťujeme klientům 24 hodinový dohled. Provádíme aktivizační činnosti a pomáháme našim klientům při zvládání běžných úkonů.

Detail

Palackého 165, 503 51  Chlumec nad Cidlinou III

Poskytujeme sociální službu Domov pro seniory. Našim klientům zajišťujeme zdravotní péči, pomoc při zvládání běžných úkonů a zprostředkováváme i kontakt se společenským prostředím.

Detail

K Biřičce 1240, 500 08  Hradec Králové - Nový Hradec Králové

Provozujeme domov pro seniory se sociálními službami. Zajišťujeme celodenní stravování, nabízíme pomoc při zvládání běžných úkonů, poskytujeme zdravotní péči a nabízíme i doplňkové služby.

Detail

Týnišťská 337, 503 46  Třebechovice pod Orebem

Domov pro seniory nabízí ubytovací, stravovací a rehabilitační služby, poskytujeme zdravotní a ošetřovatelskou péči, využít můžete i dalších služeb jako kadeřnice nebo pedikérky. V neposlední řadě pořádáme také bohoslužby.

Detail

Říhova 365, 503 51  Chlumec nad Cidlinou IV

V domově pro seniory poskytujeme klientům pomoc při zvládání běžných úkonů, zdravotní péči a zajišťujeme také kontakt se společenským prostředím. 

Detail

Julia Fučíka 873, 504 01  Nový Bydžov

Pomáháme vést seniorům samostatný a soběstačný život. Zaměřujeme se na různé stupně pomoci. Nabízíme individuální přístup k našim klientům.

Detail

Humburky 100, 504 01  Humburky

Provozujeme domov pro seniory. Poskytujeme ubytovací služby s celodenním stravováním, lékařskou péčí a nabízíme také dobrovolné zájmové činnosti. Dále poskytujeme sociální poradenství a samozřejmostí je pomoc při zvládání běžných úkonů a péči o vlastní osobu.

Detail

Revoluční 84, 503 04  Černožice

Poskytujeme seniorům pobytové sociální služby v režimu 24/7. Nabízíme také lékařskou, rehabilitační a ošetřovatelskou péči, sociálně - terapeutické a aktivizační činnosti i další služby.

Detail

Exnárova 453/7, 500 11  Hradec Králové - Moravské Předměstí

Soukromé zařízení.

V našem domově pro seniory zajišťujeme klientům tu nejlepší možnou péči. Poskytujeme zdravotní a sociální péči a zaměřujeme se také na osoby s demencí a Alzheimerovou nemocí. Nabízíme rakouský model péče 24 hodin denně. Uplatňujeme individuální přístup, provádíme fyzioterapii, zajišťujeme nadstandardní stravu a nabízíme nejrůzněší aktivity.

Detail

Přemyslova 13, 503 46  Třebechovice pod Orebem

Soukromé zařízení.

Provozujeme penzion pro seniory, kde nabízíme zdravotnickou, ošetřovatelskou a obslužnou péči. Zajišťujeme ubytovací a stravovací služby po celý den a k dispozici jsou také doplňkové služby jako kadeřnice, pedikúra aj.

Detail

Vytvořilo Anawe
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.
Rozumím
x